KUP 3 ZAPŁAĆ ZA 2 + DARMOWA DOSTAWA  

KOD RABATOWY: FREETHREE

SPIESZ SIĘ! DO KOŃCA:

CCC – reklamacje, zwrot i wymiana produktów Jenny Fairy kupionych na Deezee

Jak zwrócić / wymienić / zareklamować produkty CCC, Jenny Fairy?


Poniżej znajdziesz instrukcję krok po kroku!

Gdzie kupiłeś/aś produkt?

Produkt kupiony w DeeZee.pl

Produkty marki Jenny Fairy zamówione w sklepie DeeZee.pl podlegają reklamacji, wymianie lub zwrotowi zgodnie z tą instrukcją .

Jeśli zakupione w DeeZee torby oraz buty Jenny Fairy nie odpowiadają Ci fasonem, kolorem lubrozmiarem, możesz je zwrócić bez podania przyczyny lub wymienić na inne. Jeśli jednak okażą się strzałem w dziesiątkę, ale np. po kilku tygodniach ulegną uszkodzeniu, masz prawo złożyć reklamację. Podpowiadamy, jak to zrobić krok po kroku, a w razie pytań skontaktuj się z nami!

Produkt kupiony w CCC

Aby zwrócić, wymienić lub zareklamować produkty marki Jenny Fairy zakupione w sklepie CCC wystarczy postępować zgodnie z wskazówkami zamieszczonymi w tej zakładce Pytania i odpowiedzi

Jeśli zakupione w CCC torby lub buty Jenny Fairy nie odpowiadają Ci fasonem, kolorem lub rozmiarem, możesz je zwrócić bez podania przyczyny lub wymienić na inne. Jeśli jednak okażą się strzałem w dziesiątkę, ale np. po kilku tygodniach ulegną uszkodzeniu, masz prawo złożyć reklamację.Podpowiadamy, jak to zrobić krok po kroku, a w razie pytań skontaktuj się z nami!

Infolinia, nr tel.: +48 42 214 42 22 (pon - pt w godz. 9-17)

Czym jest reklamacja produktów Jenny Fairy?

Ustawa o Ochronie Konsumentów przewiduje, że reklamację w CCC i DeeZee możesz złożyć w ciągu dwóch lat od daty zakupu.Istotne jest jedynie miejsce, w którym kupiłeś/aś dany produkt Jenny Fairy.

Jeśli chcesz złożyć reklamację na produkt Jenny Fairy kupiony w CCC, skontaktuj się z obsługą sklepu internetowego lub stacjonarnego. Chętnie pomożemy rozwiązać Twój problem.

Możesz również zapoznać się z wcześniejszym wskazówkami na temat reklamacji produktów Jenny Fairy w CCC lub DeeZee. Tam znajdziesz wiele przydatnych informacji.

Czym jest zwrot produktów CCC, Jenny Fairy?

Ustawa o Ochronie Konsumentów przewiduje, że możesz odstąpić od danego zakupu bez podawania przyczyny w każdym sklepie internetowym.Istotne jest jedynie miejsce, w którym kupiłeś/aś dany produkt Jenny Fairy.

Jeśli chcesz zwrócić produkt Jenny Fairy kupiony w CCC, skontaktuj się z obsługą sklepu internetowego lub stacjonarnego. Chętnie pomożemy przeprowadzić Cię przez proces zwrotu CCC!

Możesz również zapoznać się z wcześniejszym wskazówkami na temat zwrotu produktów Jenny Fairy w CCC lub DeeZee. Tam znajdziesz wiele przydatnych informacji.

Czym jest wymiana produktów CCC, Jenny Fairy?

Proces wymiany produktów to najprostszy sposób, na zamianę produktu na ten zgodny z oczekiwaniami jeśli po namyśle stwierdziłeś/aś, że kupiony nie do końca Ci odpowiada.

Jeśli chcesz wymienić kupiony produkt CCC, Jenny Fairy wystarczy, że skontaktujesz się ze Sprzedawcą u którego zakupiłeś/aś dany produkt.


Powyżej znajdziesz odpowiednie linki, pod którymi znajdziesz wiele wskazówek na temat wymiany w CCC i DeeZee oraz znajdziesz potrzebny kontakt.

Chcesz darmową dostawę?
Dołącz do newslettera DeeZeeGirls!

Spokojnie, nie będziemy Cię spamować... w każdej chwili możesz się wypisać.