-50% NA 500 PRODUKTÓW I -20% NA NOWOŚCI

KOD RABABTOWY: LUCK20

SPIESZ SIĘ! DO KOŃCA:

Buty damskie na obcasie i słupku

40 artykułów
Sortuj

Filtruj:

Sortuj

40 z 40 produktów

Buty damskie na obcasie są trendem ponadczasowym. Uznaje się, że każda kobieta w swojej szafie powinna mieć przynajmniej jedną parę wyższego, eleganckiego obuwia. Jednak w zasadzie każda modna pani wie, że zakup kolejnych szpilek poprawia nastrój i samopoczucie, a także umożliwia tworzenie efektownych stylizacji. DeeZee oferuje kolekcje butów damskich na obcasie, które odpowiadają aktualnym trendom. Projektując modne obuwie, nie zapominamy o tym, co najważniejsze dla użytkowniczek — komforcie noszenia. Udowadniamy, że wygodne buty na obcasie naprawdę istnieją! Dla niektórych pań są to buty na słupku, dla innych na kilkucentymetrowym klocku. Wszystkie typy butów damskich na obcasie znajdziesz w naszej ofercie.


Wygodne buty na obcasie — czy to możliwe?


Część kobiet rezygnuje z wysokich butów, uznając je za niewygodne. W porównaniu z trampkami rzeczywiście mogą powodować pewien dyskomfort, ale tylko wówczas, gdy są źle dobrane. Wygodne buty na obcasie naprawdę istnieją! Na jakie parametry zwrócić uwagę przy poszukiwaniach?


- Wysokość obcasa — niektóre szpilki są wręcz nienaturalnie wysokie. Tak zachwiane proporcje mogą spowodować znaczne trudności podczas chodzenia i prób utrzymania równowagi, powodować naciski w różnych miejscach stopy, a nade wszystko mocno ją obciążać. Optymalną wysokością jest 5 — 10 cm.


- Rodzaj obcasa — buty na obcasie to niekoniecznie szpilki! Wiele kobiet rezygnuje z nich na korzyść słupków. Obcas przypominający klocek w kształcie prostopadłościanu zapewnia znacznie lepszą stabilność chodzącej oraz komfort na co dzień.


- Stopień zabudowania buta — jeśli na obcasach nie czujesz się zbyt komfortowo, chcąc nosić takie obuwie, wybieraj modele zabudowane. Wygodne buty na obcasie powinny dobrze trzymać stopę na całej długości. Sandałki, choć wyglądają pięknie, to jednak przez swoją eteryczność nie zawsze odpowiednio stabilizują.


- Odpowiednio dobrany rozmiar — często bolączką kobiet jest źle dobrany rozmiar. Kupując wygodne buty na obcasie, musisz wziąć pod uwagę, że im będą wyższe, tym stopa będzie ustawiona pod większym kątem, a palce będą się zsuwały. Przy zakupie zawsze sugeruj się długością wkładki podaną przez producenta.

Komfort i piękny wygląd mogą iść w parze. Dlatego poszukiwanie idealnych szpilek powinnaś zacząć od ustalenia, w jakich butach czujesz się najlepiej.


Modne buty na słupku


Buty na słupku zyskują na popularności. Wyglądają na masywne, lecz w rzeczywistości gwarantują komfort na co dzień. Możesz zakładać je nie tylko do stylizacji casualowych. Dobrze dobrane buty na słupku mogą dodać pazura kreacjom wieczorowym. Nie muszą być klasycznie zabudowane. Równie ciekawą propozycją są modele wiosenne i letnie z wycięciami. Obecnie królują wzory zwierzęce — panterka lub cętki połączone z wyrazistymi i energetycznymi kolorami — żółtym, czerwonym, kobaltowym, zielonym. Do tego czarne zapięcia i obcas w tym samym odcieniu. Ofertę DeeZee wyróżnia nie tylko urozmaicone wzornictwo oraz bogata paleta kolorów. Staramy się proponować Ci wygodne buty na obcasie, które staną się towarzyszkami Twoich codziennych obowiązków.


Chcesz darmową dostawę?
Dołącz do newslettera DeeZeeGirls!

Spokojnie, nie będziemy Cię spamować... w każdej chwili możesz się wypisać.