Potrzebujesz pomocy?

Nasza infolinia jest do Twojej dyspozycji od pon. do pt.
w godz. 8.00-16.00

image/svg+xml 534 644 447

Koszt połączenia według taryfy operatora

Zapisz się do Newslettera

i złap15 % rabatu

Marzysz o modnych butach w rozsądnej cenie? Jako pierwsza dowiaduj się o naszych najnowszych promocjach, zniżkach, rabatach i konkursach! Zapisując się do newsletter’a DeeZee otrzymujesz dostęp do informacji o naszych nowościach, bestsellerach i wyprzedażach.

Wpisz swój adres e-mail i korzystaj z promocji i rabatów:

Zwiń
Paczkomaty

Jak to działa

  1. 1.Dokonaj zakupu w e-sklepie. Podczas zakupu wybierz Paczkomaty InPost, jako formę dostawy.
    DeeZee przygotowuje paczkę i przekaże ją firmie InPost, która dostarczy przesyłkę do wskazanego przez Ciebie Paczkomatu InPost.
  2. 2.Monitoruj paczkę. Możesz monitorować wszystkie zamówione przez Ciebie paczki za pomocą funkcji śledzenia na stronie www.paczkomaty.pl oraz dzięki aplikacji Manager Paczek.
  3. 3.Odbierz SMS/e-mail o dostarczonej paczce. Maksymalnie do 2 dni roboczych paczka zostanie dostarczona do wybranego przez Ciebie Paczkomatu InPost. Gdy paczka znajdzie się w skrytce natychmiast powiadomimy Cię o tym, wysyłając SMS i e-mail z kodem odbioru.
  4. 4Odbierz paczkę z Paczkomatu. Wprowadź na ekranie pazckomatu InPost swój numer telefonu komórkowego i kod odbioru, a skrytka z Twoją paczką otworzy się. Na odebranie paczki masz 3 dni. Po 2 dniach otrzymasz ponowne przypomnienie SMS.

8

W jednym zamówieniu może być maksymalnie do 3-ch par butów ze względu na ograniczenia gabarytowe paczek.

Gdzie znajdę Paczkomat InPost

Obecnie sieć liczy 700 Paczkomatów InPost w 200 miastach w całej Polsce. Docelowo utuchomionych zostanie 800 Paczkomatów w całym kraju.

Znajdź najbliższy paczkomat >

Numer kontaktowy DeeZee

534 644 447

Numer kontaktowy Paczkomaty InPost

12 619 98 99

801 400 100